وکیل حقوقی , بهترین وکیل متخصص برای پیگیری امور حقوقی در تهران : وکالت یک امر کاملا تخصصی است که گرایش های مختلفی دارد ، در بسیاری از تبلیغات و در روی جلد کتب قوانین بعضی از انتشارات می نویسند “وکیل خود باشید” و این ظلم است در حق مردمی که ذره ای علم حقوقی ندارند .

در رویارویی با مشکلات حقوقی وقتی دعوایی علیه شما در یک مرجع قضایی مطرح است و یا شما دعوایی را علیه شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی مطرح کرده اید برای ارائه دلایل و طرح دفائیات خود بدون شک نیازمند علم و تخصص کافی در آن زمینه هستید تا بتوانید موفق شوید .

حتما برای انجام امور و پرونده های حقوقی خود از مشاوره و کمک وکیل آگاه و متخصص بهره بگیرید .
وکیل سارا وطن دوست متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری می تواند در حل مشکلات شما در پرونده های مذکور کمک کرده و یا با گرفتن راهنمایی و مشاوره می توانید خودتان به انجام این امور اقدام کنید.

وکیل حقوقی کیست؟

واژه امور حقوقی در معنای عام کلمه به دو بخش حقوقی و کیفری تقسیم میشود وقتی شما با ما تماس میگیرید یا به دفتر مراجعه می کنید و اظهار می کنید که یک کار حقوقی دارم این در معنای عام است و این امر حقوقی ممکن است یک پرونده حقوقی در معنای خاص خود باشد مثل مطالبه وجه چک یا پرونده ای کیفری باشد که همانطور که از نامش پیداست مربوط به امور جزائی است مانند کلاهبرداری یا قتل.

وکیل حقوقی

پرونده های حقوقی در معنای خاص خود به امور خانواده مثل نکاح و طلاق و حضانت و ملاقات طفل و نفقه و اجرت المثل و اثبات نسب و تغییر جنسیت و اهدای جنین و…، امور مربوط به ماترک متوفی و وراث او نظیر انحصار وراثت ، تحریر و مهر و موم ترکه و تقسیم و فروش آن و… ، امور مربوط به املاک و اراضی مانند تخلیه و خلع ید ، اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی و… ،امور مالی مثل مطالبه وجه یا وجه چک و سفته و… و نیز امور دیگری مانند الزام به تحویل مبیع ، اعلام فسخ قرارداد و استرداد ثمن معامله و بسیاری از عناوین دیگری که با تقدیم دادخواست در دادگاههای عمومی و حقوقی رسیدگی می شود و هدف و نتیجه صدور رای از این دادگاهها مجازات طرف دعوا نیست و سابقه کیفری برای او ایجاد نمیشود و هدف وکیل حقوقی با طرح دعوای حقوقی صرفا احقاق حق موکل و رسیدن به خواسته مالی یا غیرمالی اوست .

چرا باید وکیل حقوقی بگیریم؟

  1. وکیل متخصص حقوقی می داند بهترین زمان طرح دعوا کی است و کی به عنوان وارد ثالث ، وارد دعوای مطروحه شده یا شخص ثالثی را به دعوای موجود جلب نماید یا در صورت نیاز متقابلا دعوایی را علیه خواهان دعوا طرح کند.
  2. وکیل حقوقی می داند حتی الامکان دعوا کجا طرح شود تا در بهترین و در دسترس ترین مرجع قضایی که از هرلحاظ به نفع موکل باشد رسیدگی شود.
  3. وکیل حقوقی می داند دعوای شما را با چه عنوانی طرح کند تا از طرف قاضی رد نشود .
  4. وکیل حقوقی می داند در جلسه رسیدگی چه اظهاراتی نماید یا اقداماتی انجام دهد تا از حقوق موکل به بهترین نحو دفاع کند.
  5. وکیل متخصص حقوقی می داند چه موقع از رای صادر شده اعتراض کرده و تجدیدنظر یا فرجام خواهی نماید.
  6. وکیل حقوقی می تواند در کلیه مراحل دادرسی بویژه در مرحله اجرا که بسیار مرحله پرزحمت و آزاردهنده ای است از طرف شما اقدام نماید .
  7. وکیل حقوقی می تواند به جای شما در جلسات رسیدگی حاضر شود بدون اینکه نیاز به حضور شما در دادگاه باشد و شما می توانید با خیال راحت پرونده خود را به وکیل حقوقی سپرده و تمام مراحل دعوا و رسیدگی را که ممکن است برای شما استرس زا و غیر قابل تحمل باشد به دوش وکیل بگذارید و منتظر نتیجه بمانید و خودتان به هیچ وجه با طرف دعوا مواجه نشوید.

بخاطر داشته باشید که اگر در دعاوی مالی عنوان خواسته در دادخواست درست نباشد و یا خوانده یا خواندگان دعوا را بطور کامل و صحیح ، طرف دعوا قرار نداده باشید ، دعوای شما از طرف دادگاه رد خواهد شد و هزینه ی دادرسی پرداخت شده به شما مسترد نمی گردد و در بسیاری از پرونده ها چندین میلیون و حتی میلیارد بابت هزینه دادرسی پرداخت می شود که با کوچکترین اشتباه در تقدیم دادخواست و صدور قرار رد دعوا ممکن است از بین برود ، بنابراین برای پیشگری از همچین مشکلاتی از کمک وکیل متخصص حقوقی سارا وطن دوست بهره بگیرید.